امروز چهارشنبه ، ۹۹/۵/۱۵ - ۱۷:۲۵

مديرعامل پاكسان در مراسم وداع با شهيد سپهبد سليماني؛ امنيت كشور و بقاي توليد، مرهون خون شهداست

مديرعامل پاكسان در مراسم وداع با شهيد سپهبد سليماني؛

امنيت كشور و بقاي توليد، مرهون خون شهداست

 

مديرعامل شركت پاكسان به همراه شماري از كارمندان و كاركنان اين مجموعه در مراسم وداع با سردار سپهبد قاسم سليماني شركت كردند.

به گزارش پاكسان نيوز، مديرعامل شركت پاكسان مهندس ساكي به همراه مهندس حقدوست فرمانده پايگاه بسيج، كارمندان و كاركنان اين مجموعه با غم و اندوه بسيار به همراه ديگر آحاد جامعه روز دوشنبه 16 دي ماه سال جاري در مراسم وداع با پيكر سردار سپهبد حاج قاسم سليماني شركت كردند.

در حاشيه اين مراسم مهندس ساكي پس از قرائت فاتحه‌اي براي اين شهيد بزرگوار گفت: آرامش و امنيتي كه ما هم اكنون در جامعه شاهد آن هستيم و كار و توليدي كه در مجموعه پاكسان مي توانيم به مدد استقلال و توانمندي نيروهاي داخلي انجام دهيم نتيجه تلاش‌ها، مجاهدت ها و از خودگذشتگي‌هاي سردار سليماني و هم رزمان ايشان و ديگر شهداي ايران اسلامي است.

وي با تسليت شهادت سردار سليماني به پيشگاه امام عصر(عج)، مقام معظم رهبري و مردم فهيم، نوع دوست و ميهن پرست ايران اسلامي يادآورشد: وظيفه اصلي ما كار و تلاش در جهت آباداني كشور است و براي ما جهاد اكبر امروز يعني حركت در جهتي كه بتوانيم چرخ هاي عظيم صنعت را در جبهه كار و توليد به گردش درآوريم و بخشي از مايحتاج جامعه را فراهم كنيم.

مهندس ساكي، سلوك و منش سردار سليماني را يك الگوي بي بديل دانست و افزود: اميدوارم كه منش اين شهيد بزرگوار چراغ راه همه ما باشد و بتوانيم او را سرمشق خود در ايثار و از خود گذشتگي قرار دهيم.

 

اين مراسم كه با حضور خيل عظيمي از مشتاقان و علاقمندان به اين سردار شهيد برگزار شد بعد از اقامه نماز توسط مقام معظم رهبري و صدور بيانيه در محكوميت ترور اين شهيد بزرگوار نيز ادامه داشت.

 

 

طراحی سایت و سئو توسط گروه فناوری اطلاعات شرکت پاکسان