امروز شنبه ، ۹۹/۱۱/۴ - ۰۷:۰۲

مراسم گرامی داشت هفته بسیج در شرکت پاکسان برگزار شد.

 

مراسم گرامی داشت هفته بسیج در شرکت پاکسان برگزار شد.

 مراسم روز بسیج، به همت پایگاه بسیج شهدای پاکسان و با حضور مديريت محترم عامل شركت جناب آقاي مهندس ساكي و جناب سرهنگ تيموري فرماندهي محترم سازمان بسيج كارخانجات تهران بزرگ جناب سرهنگ تكلو فرمانده حوزه 507 امام صادق،  معاونین، مدیران و پرسنل شرکت پاکسان در این مجموعه برگزار شد.

در این مراسم مهندس ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن تاکید بر جایگاه والای بسیجیان و شهدای بسیجی گفت: بسیجیان در سالهای دفاع مقدس با از خودگذشتگی و ایثار نگذاشتند یک وجب از خاک ایران به دست دشمن بی افتد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت پایگاه بسیج در شرکت پاکسان یادآورشد: پایگاه بسیج شرکت پاکسان برای بهبود فضای کارخانه تلاش می کند و در این مسیر از هیچ اقدامی فروگذاری ننمود و این مسئله به نوبه خود می تواند منجر به شکوفایی هرچه بیشتر فضای کسب و کار شود.

مدیرعامل شرکت پاکسان در ادامه خاطرنشان کرد: در شرکت پاکسان همه پرسنل از دل و جان فعالیت می کنند و به نوعی تک تک آنها بسیجی هستند چرا که در این دوران به گردش در آوردن چرخ های عظیم صنعت اراده و توانایی می طلبد که تنها در سایه از خود گذشتگی و ایثار امکان پذیر است و این یعنی کار بسیجی و کار انقلابی.

مهندس ساکی در ادامه با اشاره به دوران تحریم و مشکلاتی که برای برخی از شرکت های تولیدی ایجاد شده افزود: بسیاری از شرکت های تولیدی برای تامین مواد اولیه وارداتی با مشکلات عدیده ای روبه رو شدند و تولیدات خود را به میزان قابل توجهی کاهش دادند اما خوشبختانه در شرکت پاکسان به سبب وجود مواد اولیه مرغوب و با کیفیت به تعهد خودمان نسبت به مشتری پایبند بودیم و توانستیم تولید را بدون توقف ادامه دهیم.

مدیرعامل شرکت پاکسان در ادامه با تاکید بر توانمندی های پرسنل شرکت پاکسان خاطر نشان کرد: به یاری خداوند منان و به مدد توانمندی پرسنل توانمند این مجموعه توانستیم بی کم و کاست تولید در شرکت پاکسان را مدیریت کنیم و بدون وقفه و طبق برنامه ریزی ها ادامه دارد و این از نقاط قوت شرکت پاکسان است که در هیچ برهه ای تولید محصولات شوینده در آن متوقف نمی شود.

وی ابراز امیدواری کرد که تولید محصولات پاکسان با استفاده از همه ظرفیت ها همچنان تداوم داشته باشد خاطرنشان کرد: همان طور که در تامین مواد اولیه و تولید با مشکل روبه رو نبوده ایم امیدوارم این روند ادامه بیابد و ما بتوانیم به مخاطبان محصولات پاکسان متعهد بمانیم و با کار درست و بسیجی وار پاسخگوی نیازهای آنان باشیم.

دوران تحریم همچون دوران جنگ

در ادامه این مراسم جناب سرهنگ تیموری فرمانده بسیج کارخانجات تهران با تبریک روز بسیج گفت: مدیران کارخانجات فرماندهان جنگ اقتصادی هستند و همه پرسنل و بسیج سربازان این جنگ محسوب می شوند.

وی به هجمه همه جانبه دشمن به ارکان اقتصادی کشور اشاره کرد و در ادامه افزود: یکی از  مولفه های قدرت مولفه اقتصادی است و ما در این بعد آسیب پذیر است و از سایر بخشها به حمدالله دچار مشکل نیستیم و این از نقاط قوت جمهوری اسلامی است و حیات چهاردهه بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی به همین مسئله وابسته است.

سرهنگ تیموری با اشاره به از خودگذشتگی و ایثار بسیجی ها در دوران جنگ یادآورشد: این دوران دست کمی از دوران جنگ ندارد و در این دوران نیز نیاز داریم با سعه صبر و ایثار بر مشکلات اقتصادی فائق آمده و مانع توقف چرخ های تولید و صنعت شویم.

فرمانده بسیج کارخانه های تهران در ادامه خاطرنشان کرد: ما باید دست آوردهای انقلاب را بشناسیم و بدانیم ایران برای تحقق شعار نه غربی نه شرقی جمهوری اسلامی متحمل چه سختی هایی شده و توانسته بحران های بسیاری را پشت سر بگذارد.

وی با تاکید بر سرمایه های انسانی خاطرنشان کرد: سرمایه اصلی جمهوری اسلامی سرمایه های انسانی آن است که به پشتوانه آن توانسته این مسیر را در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس پشت سر بگذارد.

سرهنگ تیموری با اشاره به توانمندی های پرسنل مجموعه های صنعتی و تولیدی یادآورشد: توانمندی پرسنل های شرکت های تولیدی بیشمار است و گاهی بزرگترین ابتکارها و خلاقیت ها از میان آنها بیرون می آید و چرخ های عظیم صنعت را رو به جلو به حرکت و تکاپو در می آورد.

سپس  فرمانده پایگاه بسیج شهدای پاکسان گزارشی از عملکرد یک ساله این پایگاه ارائه داد.

در ادامه این مراسم ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و جانبازان شرکت پاکسان، از پدر شهید صحرایی و جانباز هفتاد درصد موسی سلامت تجلیل بعمل آمد.

همچنین به بسیجیان برگزیده شرکت پاکسان هدایایی به رسم یادبود اهداشد. و در خاتمه به مناسبت سالروز میلاد با سعادت نبی اکرم(س) و امام جعفر صادق(ع) به پرسنلی که نام فرزندان آنها محمد، جعفر، صادق بود به قید قرعه هدایایی اهداشد.

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت و سئو توسط گروه فناوری اطلاعات شرکت پاکسان