امروز چهارشنبه ، ۹۹/۵/۱۵ - ۱۸:۱۰

مراسم گرامیداشت هفته مبارك بسیج در شرکت پاکسان برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته مبارك بسیج در شرکت پاکسان برگزار شد

 

مراسم گرامیداشت  هفته مبارك بسیج در شرکت پاکسان برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت پاکسان با حضور سرهنگ تیموری فرمانده سازمان بسیج کارخانجات تهران بزرگ  مدير عامل محترم شركت صنعت شوينده و مدير عامل محترم شركت پاكسان و جمع کثیری از مدیران و پرسنل در این مجموعه بزرگ تولیدی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای پاکسان گفت: بسیج همواره در همه عرصه ها در کشور پیشتاز بوده و امروز نیز در عرصه صنعت، تلاشگران ما بسیجیانی هستند که راه سازندگی و تولید را برگزیده اند.

وی ضمن تبریک این ایام به بسیجیان شرکت پاکسان یادآورشد: اگر بسیجیان در دوران دفاع مقدس جانفشانی و از خود گذشتگی نمی کردند بی شک جنگ تحمیلی و دفاع مقدس چنان ثمراتی نداشت.

صفوی نژاد بسیج را یک فرهنگ خواند که رهروان راهش به خودباوری و خود شکوفایی در عقیده و عمل رسیده اند و اوج خودباوری و خداباوری را اهداء جان دانست که فتح الفتوح رشادت و راه شهادت است.

همچنین سرهنگ تیموری فرمانده پایگاه سازمان بسيج تهران بزرگ ضمن تبریک این روز به بسیجیان شرکت پاکسان گفت: بسیج در پیروزی در دفاع مقدس نقش اساسی داشت و سال های جنگ تحمیلی نشان داد که چه کارهایی از بسیجیان جان بر کف ساخته است.

وی به جانفشانی های بسیجیان نوجوان در جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: رشادت و دلیری که رزمندگان بیسجی در دوران دفاع مقدس از خود بروز دادند در دنیا بی نظیر بوده و هست و آنها کسانی بودند که امام حسین (ع)و یارانش را الگوی خود قرار داده و از ایشان سرمشق گرفته بودند.

در ادامه این مراسم محمدحسین مرادیان فرمانده پایگاه بسیج شرکت پاکسان گزارشی از فعالیت یک ساله گذشته پايگاه بسيج شهداي پاکسان ارائه داد.

همچنین در این مراسم به برندگان مسابقات بسیج و بسیجیان نمونه  و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شرکت پاکسان جوایز ارزنده ای اهدا شد، و براي تشويق عزيزاني بسيجي توسط مديريت محترم عامل به قيد قرعه تعدادي از برادران بسيج به مشهد مقدس در آذر ماه سال جاري اعزام شوند.

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت و سئو توسط گروه فناوری اطلاعات شرکت پاکسان