امروز چهارشنبه ، ۹۹/۵/۱۵ - ۱۷:۳۷

باز هم افتخاري ديگر براي شركت پاكسان

باز هم افتخاري ديگر براي شركت پاكسان

 

در بیست و یکمین دوره تجلیل از صادرکنندگان ممتاز و نمونه کشوری از نه صادرکننده ممتاز و پنجاه و یک صادرکننده نمونه تقدیر و با اهدای تندیس زرین و لوح سپاس از آنها تجلیل به عمل آمد.

 

ارتقای سطح کیفی، خدمات قابل ارائه به مشتریان، استفاده از دانش، مهارت و تخصص کارشناسان، اهتمام در حفظ حقوق و منافع مردم، ارتقای توان تولید بنگاه های صنعتی و معدنی، اجرای اثربخش قوانین و الزامات قانونی و به کارگیری شیوه های نوین در ارائه خدمات، معیارهای انتخاب صادرکنندگان نمونه بوده است و پاکسان به عنوان برترين صادرکننده محصولات شوينده و بهداشتي اين موفقيت را کسب کرد.

شرکت پاکسان برای هفتمین سال، موفق به دریافت لوح زرین و عنوان صادرکننده ممتاز کشور شد.شرکت پاکسان بیش از پنجاه محصول صادراتی دارد و محصولات خود را به حدود پانزده کشور از جمله عراق، افغانستان و کشورهای آسیای میانه وCIS.... صادر می کند و سال گذشته 26میلیون 875هزارو 846مبلغ ارزش دلاری بر اساس اظهارات گمرکی ارز‌آوری داشته است.

گفتنی است، بیست و نهم مهرماه، به عنوان روز ملی صادرات نامگذاری شده و هر ساله دولتمردان در مراسمی از خدمات صادرکنندگان قدردانی می کنند.

پايگاه بسيج شهداي شركت پاكسان  در سال اقتصاد مقاومتي- توليد و اشتغال كه به فرمايشات مقام معظم رهبري در اين شركت در خصوص توليد داخلي خصوصا صادرات جامه عمل  پوشانده تبريك و تهنيت عرض مينمايد.

 

 

 

طراحی سایت و سئو توسط گروه فناوری اطلاعات شرکت پاکسان